Bungee Jumping alanına girerken nelere dikkat etmeliyim?

Bungee Jumping Ekibimiz

  1. Kimliğinizi yanınızda olmalı, önceden yapılmış rezervasyonunuzda sizi testip edebilmemiz adına sorulabilir.
  2. Cepleriniz boş olmalı, bozuk para, cep telefonu v.s hiç bir şey cebinizde olmamalı. Atlayış sırasında cebinizde olan bu eşylar düşerek aşadağı ki izleyicilerin yaralanmasına sebep olabilir.
  3. Vücudunuzda kolye, küpe, pearching, yüzük, bileklik olmaması gerekir. Eğer bu takılardan biri var ve çıkarmak istemiyor iseniz. Örneğin Pearching – Küpe bunlar zarar görmemeniz açısından bantlanırlar.
  4. Güvenlik şeridi ile çevrilmiş alana sadece atlayıcılar girebilir. Lütfen bu alanı arkadaşlarınızın geçmemesi konusunda bize yardımcı olun. Bu alan içerisine giren atlayıcı haricinde ki diğer kişiler, ekibin dikkatini dağıtmakta ve güvenliği tehlikeye atmaktadırlar.
  5. Ayağnızda ki ayakkabının ayağınızdan çıkmayacağından emin olun. Babet ve benzeri ayakkabılar atlayış anında ayaktan rahatça çıkarak aşağıya düşebilmektedir. Ayakkabınız çıkabilecek gibiyse ayakkabısız bir şekilde atlayış gerçekleştirebilirsiniz.
  6. Kabine kişisel kamera, fotoğraf makinesi, cep telefonu sokulması kesinlikle yasak ve tehlikelidir.
  7. Giysinizin üst bölümünde Bungee Jumping atlayışı esnasında ve bitiminde baş aşağı duracağınızı düşünerek kıyafet seçimi yapabilirsiniz.
  8. Giysinizin alt bölümünde kapri, pantolon ve benzeri istediğiniz kıyafeti tercih edebilirsiniz.
  9. Bungee Jumping atlayışı için eşylarınızı Bungee Jumping görevlilerine bırakamazsınız. Kaybolan hiç bir eşyadan mühessesemiz sorumlu değildir.

Bir cevap yazın